Ваш кошик порожній.

Всього: 0.00 грн.

Про нас

 

Торгово-виробнича компанія "BabyBrok"

 

Місія компанії  - наш Клієнт отримує великий асортимент якісних товарів для дітей за вигідною ціною в потрібний час та в потрібному місці.

Основні принципи нашої роботи - це завжди реальний товар, професійна кваліфікована підтримка персоналу, вчасне виконання замовлень та гнучка цінова політика.

Наші клієнти – це гуртові фірми, що здійснюють великі, середні та малі партії закупівель, спеціалізовані та універсальні магазини, дитячі відділи у торгових центрах.

Компанія доставляє продукцію по всій країні. В активі у нас 4000 кв.м. виробничо-складських приміщень. Нашим клієнтам пропонуємо більше 5 тис. унікальних позицій, як власного виробництва, так і відомих вітчизняних та іноземних виробників. Наприклад, одяг польської торгової марки «mmDadak», ліжка, матраси та постільні комплекти власного виробництва, товари для немовлят, меблі, автокрісла, коляски, транспорт, іграшки та іншу дитячу продукцію.

Cпеціалісти Компанії постійно відслідковують зміни уподобань споживача, здійснюють моніторинг новинок, як на ринку України, так і у світі, щоб наявний асортимент продукції задовільняв клієнтів та відповідав ринковим тенденціям.

Пропонуємо зручну систему доставки продукції, що здійснюється за рахунок та силами Компанії. Товар доставляється клієнту двічі на місяць з рівним інтервалом часу. Це дає можливість оптимально планувати закупівлі, не створюючи надлишкових залишків товару та не блокуючи обігові кошти клієнта.        

Ми практикуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта. У нас діє гнучка та ефективна система знижок, яка враховує обсяг реалізації, потенціал та історію роботи з клієнтом. Надійним клієнтам надається відтермінування оплати за поставлену продукцію.
  

BabyBrok на ринку України з 2002 року.


Наш сайт створений для гуртових покупців. Ми робимо все для того, щоб оптимізувати та зробити зручною, легкою, економною та безперечно продуктивною роботу наших клієнтів.  

Бажаємо Вам вдалих покупок!